Odszedł Radny i członek Zarządu - Andrzej Łebek

Dodano: 16 kwietnia 2021

Odszedł Radny i członek Zarządu - Andrzej Łebek Odszedł Radny i członek Zarządu - Andrzej Łebek

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Andrzeja Łebka. W dniu 15 kwietnia 2021 r. w godzinach wieczornych odszedł od nas nie tylko wieloletni Radny Rady Powiatu w Wieluniu i Członek Zarządu Powiatu w Wieluniu, ale przede wszystkim dobry Samorządowiec, Przyjaciel i Kolega.

Od grudnia 2010 r. do chwili obecnej pełnił funkcję Radnego Rady Powiatu  i Członka Zarządu Powiatu w Wieluniu. Pomimo walki z chorobą, która trwała blisko 3 lata, aktywnie uczestniczył w posiedzeniach organów samorządu powiatowego, zawsze merytorycznie odnosił się do tematów omawianych podczas sesji Rady Powiatu w Wieluniu i posiedzeń Zarządu Powiatu w Wieluniu.

Jego doświadczenie pozwalało podejmować nam trafne decyzje w realizowanych wspólnie zadaniach. Potrzeby mieszkańców powiatu były bardzo istotne w jego działalności samorządowej. Był bardzo ciepłym człowiekiem, który służył radą i pomocą w każdej sytuacji.

Andrzeju, chociaż nie ma Cię już między nami, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.