Ewidencja Klubów Sportowych

Ewidencja klubów sportowych

działających w formie stowarzyszenia, których statut nie przewiduje prowadzenia działalności pozagospodarczej

 

1. Ludowy Klub Sportowy „PIAST” Ruda

Ruda, ul. Ogrodowa 26

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący – Tomasz Smolnik

Wiceprezes - Dionizy Bąk

Sekretarz - Rafał Ryś

Wiceprezes - Jacek Przebierała

Skarbnik - Waldemar Bąk

 
Data wpisania do ewidencji: 7.01.1998 r.

Numer w ewidencji: 18

 
2. Ludowy Zespół Sportowy w Krzyworzece

Krzyworzeka 47

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Prezes - Bartłomiej Poraszka

Wiceprezes - Bartosz Pawlak

Skarbnik - Marcin Sitek

Członek - Piotr Wlazły

Członek - Paweł Znamiec

 

Data wpisania do ewidencji: 19.02.2003 r.

Numer w ewidencji: 52

 
3. Ludowy Zespół Sportowy w Stawie

Remiza OSP w Stawie

Staw 21A

98-310 Czarnożyły

 

Skład Zarządu:

Prezes - Radosław Famulski

Zastępca Prezesa - Marcin Antoniak

Skarbnik - Łukasz Brożyna

Członek - Zbigniew Ryczyński

Kierownik Drużyny - Kamil Wira

 
Data wpisania do ewidencji: 7.02.2003 r.

Numer w ewidencji: 53

 

4. Ludowy Zespół Sportowy we Wrońsku

Wrońsko 56

98-313 Konopnica

 
Skład Zarządu:

Prezes - Mariusz Brząkała

Wiceprezes - Sławomir Zajączkowski

Skarbnik - Łukasz Wypych

 
Data wpisania do ewidencji: 11.03.2003 r.

Numer w ewidencji: 54

 
5. Ludowy Zespół Sportowy Wydrzyn

Wydrzyn 59 a

98-310 Czarnożyły

 

Skład Zarządu:

Prezes - Jan Skowron

Zastępca Prezesa - Zbigniew Gurbiel

Zastępca Prezesa - Edward Grzęda

Sekretarz - Przemysław Gurbiel

Skarbnik - Gabriel Kowalczyk

Członek - Jerzy Jaworek

 
Data wpisania do ewidencji: 17.03.2003 r.

Numer w ewidencji: 55

 

6. Klub Sportowy „VICTORIA” w Skomlinie

ul. Kusocińskiego 62

98-346 Skomlin

 
Skład Zarządu:

Prezes - Adam Spodymek

Sekretarz - Maciej Jerz

Członek - Damian Orłowski

Członek - Jan Paduszyński

Członek - Bartosz Kamiński

 
Data wpisania do ewidencji: 14.04.2003 r.

Numer w ewidencji: 56

 
7. Klub Sportowy „SPARTA” w Mokrsku

Mokrsko 254

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Prezes - Ewa Zaremba

Wiceprezes - Robert Klimaszewski

Członek- Piotr Prygiel

Członek - Damian Lichosik

Członek - Łukasz Światły

 
Data wpisania do ewidencji: 23.04.2003 r.

Numer w ewidencji: 57

 
8. Chotowski Klub Sportowy w Chotowie

Dom Ludowo Strażacki

w Chotowie

Chotów 94B

98-345 Mokrsko

 

Skład Zarządu:

Prezes - Marcin Człowiek

Wiceprezes - Michał Krawczyk

Sekretarz - Andrzej Owczarek

Członek - Szymon Poniewiera

Członek - Mateusz Strózik

Członek - Kamil Krawczyk

 
Data wpisania do ewidencji: 14.05.2003 r.

Numer w ewidencji: 59

 

9. Ludowy Klub Sportowy w Łyskorni

Łyskornia 55

98-350 Biała

 
Skład Zarządu:

Prezes - Mateusz Siwik

Wiceprezes - Mariusz Krzywda

Skarbnik - Dariusz Spychała

Członek - Paulina Pawełczyk

Członek - Bartosz Pawełczyk

 

Data wpisania do ewidencji: 26.05.2003 r.

Numer w ewidencji: 60

 

10. Ludowy Klub Sportowy w Wierzchlesie

ul. Szkolna 79

98-324 Wierzchlas

 
Skład Zarządu:

Prezes - Jan Kędzia

Wiceprezes - Karol Sakowski

Wiceprezes - Paweł Mielczarek

Sekretarz - Karol Stasiak

Skarbnik - Paweł Mielczarek

Członek - Damian Fuks

 
Data wpisania do ewidencji: 10.06.2003 r.

Numer w ewidencji: 61

 

11. Ludowy Klub Sportowy w Dąbrowie

Dąbrowa, ul. Kolejowa 43

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Paweł Dura

Wiceprezes - Krzysztof Musiał

Sekretarz - Piotr Krzemianowski

Skarbnik - Krzysztof Rybczyński

Członek - Robert Napieraj

 

Data wpisania do ewidencji: 16.06.2003 r.

Numer w ewidencji: 62

 
12. Ludowy Klub Sportowy w Masłowicach

Masłowice ul. Sportowa 8

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Jarosław Torchała

Wiceprezes - Marcin Sobczak

Sekretarz - Kamil Mokros

Skarbnik - Rafał Borucki

Członek - Marcin Wojciechowski

Członek - Ariel Torchała

Członek - Daniel Szczepaniak

 
Data wpisania do ewidencji: 16.06.2003 r.

Numer w ewidencji: 63

 
13. Klub Sportowy w Ożarowie

Ożarów 63

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Prezes - Mariusz Smolnik

Zastępca Prezesa - Bogdan Grajek

Sekretarz - Janusz Laskowski

Członek - Michał Jama

 
Data wpisania do ewidencji: 2.07.2003 r.

Numer w ewidencji: 64

 

14. Ludowy Klub Sportowy "Park" w Starzenicach

ul. Starzenice 38

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu: Prezes - Mariusz Bednarek

Wiceprezes - Marcin Binkowski

Wiceprezes - Józef Kowal

Sekretarz - Tomasz Stokowski

Członek - Błażej Płóciennik

Członek - Marcin Morawka

Członek - Hubert Płóciennik

 

Data wpisania do ewidencji: 8.07.2003 r.

Numer w ewidencji: 65

 

15. Ludowy Klub Sportowy w Łaszewie

Łaszew 96

98-324 Wierzchlas

 

Skład Zarządu:

Prezes - Marcin Kowalczyk

Zastępca Prezesa - Piotr Makos

Sekretarz - Mateusz Mikołajczyk

Skarbnik - Adam Błaszkiewicz

Kierownik - Łukasz Cieśla

Członek - Karol Madeła

 
Data wpisania do ewidencji: 9.07.2003 r.

Numer w ewidencji: 66

 
16. Gminny Ludowy Klub Sportowy Biała

Biała Druga 4b

98-350 Biała

 
Skład Zarządu:

Prezes - Rafał Fryta

Wiceprezes - Rafał Nowak

Sekretarz - Łukasz Papciak

Skarbnik - Wojciech Smułka

Członek - Tomasz Sip

 
Data wpisania do ewidencji: 19.08.2003 r.

Numer w ewidencji: 67

 
17. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieluniu

Plac Kazimierza Wielkiego 2

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Marek Stasiak

Wiceprzewodniczący - Dariusz Fitas

Sekretarz - Aleksandra Marcinkowska Duda

Członek - Michał Janik

Członek - Sylwester Wolny

Członek - Ryszard Stronczyński

Członek - Beata Kowalczyk

Członek - Roman Majtyka

Członek - Jerzy Nowakowski

 

Data wpisania do ewidencji: 14.07.2003 r.

Numer w ewidencji: 68

 

18. Kurowski Klub Sportowy w Kurowie

Kurów, ul. Wieluńska

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Arkadiusz Szczukiecki

Wiceprezes - Mariusz Komar

Wiceprezes - Tomasz Szewczyk

Sekretarz - Krzysztof Majchrowski

Skarbnik - Konrad Zimoch

 
Data wpisania do ewidencji: 20.08.2003 r.

Numer w ewidencji: 69

 
19. Ludowy Zespół Sportowy Pątnów

Pątnów 92g

98-335 Pątnów

 

Skład Zarządu:

Prezes - Grzegorz Beśka

Wiceprezes - Mateusz Błaszczak

Skarbnik - Michał Gajda

Sekretarz - Jarosław Pakuła

 
Data wpisania do ewidencji: 21.08.2003 r.

Numer w ewidencji: 70

 
20. Klub Sportowy Mierzyce

Mierzyce 160

98-324 Wierzchlas

 

Skład Zarządu:

Prezes - Piotr Urbanek

Wiceprezes - Andrzej Pyrka

Wiceprezes - Marek Gądzik

Sekretarz - Józef Gądzik

Skarbnik - Artur Piosczek

 
Data wpisania do ewidencji: 21.08.2003 r.

Numer w ewidencji: 71

 
21. Ludowy Klub Sportowy w Stawku

Od dnia zarejestrowania - 27.08.2003 r. - nie podano składu Zarządu,

nie aktualizowano danych o Stowarzyszeniu.

 
Numer w ewidencji: 72

 
22. Rolniczy Klub Sportowy w Rychłocicach

Rychłocice 79

98-313 Konopnica

 
Skład Zarządu:

Prezes - Michał Jabłoński

Wiceprezes - Krzysztof Ciszewski

Skarbnik - Zdzisław Plich

Członek Zarządu - Dawid Mielczarek

Członek Zarządu - Emil Wojtczak

 

Data wpisania do ewidencji: 17.09.2003 r.

Numer w ewidencji: 73

 
23. Wieluńskie Towarzystwo Szachowe "Mat" w Wieluniu

Dąbrowa, ul. Grzybowa 3

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Waldemar Wolniaczyk

Sekretarz - Paweł Rzeszowski

Skarbnik - Lidia Miś

Członek - Andrzej Siorek

Członek - Ryszard Budzyna

Członek - Włodzimierz Jaskulski

Członek - Teodor Kapica

 

Data wpisania do ewidencji: 10.10.2003 r.

Numer w ewidencji: 74

 
24. Ludowy Klub Sportowy "Orion" w Olewinie

Olewin 65

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Radosław Kowalczyk

Zastępca - Paweł Pustkowski

Sekretarz - Mariusz Cielas

Skarbnik - Jacek Perdaszek

Kierownik – Jarosław Wincencjusz

Członek - Marek Kowalczyk

 
Data wpisania do ewidencji: 2.02.2004 r.

Numer w ewidencji: 78

 
25. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Wieluniu

ul. Wojska Polskiego 38

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Tomasz Smolnik

Wiceprzewodniczący - Jarosław Torchała

Wiceprzewodniczący - Roman Zwiech

Sekretarz - Bartosz Kowalczyk

Skarbnik - Rafał Ryś

 
Data wpisania do ewidencji: 22.03.2004 r.

Numer w ewidencji: 79

 
26. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Wieluniu

Plac Kazimierza Wielkiego 2

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Tomasz Smolnik

Zastępca przewodniczącego - Marcin Człowiek

Zastępca przewodniczącego- Marek Dudka

Sekretarz - Rafał Niedźwiecki

Skarbnik - Tomasz Spychała

 
Data wpisania do ewidencji: 15.03.2004 r.

Numer w ewidencji: 81

 
27. Klub Sportowy w Czarnożyłach

Czarnożyły 48a

98-310 Czarnożyły

 
Skład Zarządu:

Prezes - Mariusz Anisimo

I Zastępca Prezesa - Mateusz Ignasiak

II Zastępca Prezesa Damian Dymek

Skarbnik - Ireneusz Szymczykiewicz

Sekretarz- Mateusz Włodarczyk

 

Data wpisania do ewidencji: 22.11.2004 r.

Numer w ewidencji: 82

 

28. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Czarnożyłach

Wydrzyn 5 a

98-310 Czarnożyły

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Edward Grzęda

Zastępca Przewodniczącego - Remigiusz Konadorów

Sekretarz- Kamil Anisimo

Skarbnik - Łukasz Brożyna

Członek - Zbigniew Gurbiel

Członek - Damian Stępień

 

Data wpisania do ewidencji: 7.12.2004 r.

Numer w ewidencji: 83

 
29. Międzygminny Ludowy Klub Sportowy MLKS Wieluń

Plac Legionów 1

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Marcin Muszalski

Wiceprezes - Zdzisław Gracz

Wiceprezes - Michał Kuś

 
Data wpisania do ewidencji: 10.01.2003 r.

Numer w ewidencji: 84

 

30. Gminne Stowarzyszenie Ludowych Klubów Sportowych w Mokrsku

Mokrsko 254

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Damian Lichosik

Sekretarz - Krzysztof Trzewik

Członek - Roman Zwierz

Członek - Zbigniew Szkudlarek

Członek - Piotr Znamiec

 

Data wpisania do ewidencji: 22.02.2005 r.

Numer w ewidencji: 85

 
31. Gminne Zrzeszenie Ludowych Klubów Sportowych w Wierzchlesie

ul. Szkolna 7

98-324 Wierzchlas

 
Skład Zarządu:

Prezes - Karol Sakowski

Skarbnik - Piotr Urbanek

Sekretarz - Jan Kędzia

 
Data wpisania do ewidencji: 9.03.2005 r.

Numer w ewidencji: 86

 
32. Klub Sportowo - Turystyczny w Stawku

Stawek

98-310 Czarnożyły

 

Skład Zarządu:

Prezes - Jarosław Jaworski

Skarbnik - Łukasz Błaszczyk

Członek - Sebastian Jasiński

 

Data wpisania do ewidencji: 14.04.2005 r.

Numer w ewidencji: 87

 
33. Gminne Ludowo - Uczniowskie Stowarzyszenie Sportowe w Pątnowie

Pątnów 105

98-335 Pątnów

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Sławomir Cieśla

Sekretarz - Gabriela Kalemba

Skarbnik - Grzegorz Paturej

 
Data wpisania do ewidencji: 2.03.2006 r.

Numer w ewidencji: 89

 
34. Gminny Ludowy Klub Sportowy "Warta" w Osjakowie"

ul. Wieluńska 26

98-320 Osjaków

 
Skład Zarządu:

Prezes - Leszek Nowak

Wiceprezes - Mateusz Łuczak

Wiceprezes - Jarosław Dolata

Skarbnik - Tomasz Adamkowski

Sekretarz - Mateusz Lebioda

Członek - Henryk Krzemiński

Członek - Sławomir Chudy

 
Data wpisania do ewidencji: 14.03.2006 r.

Numer w ewidencji: 90

 
35. Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy w Konopnicy

ul. Rzeczna 44

98-313 Konopnica

 
Skład Zarządu:

Prezes - Zbigniew Wlaźlak

Wiceprezes - Mariusz Zimoch

Skarbnik - Adam Migdalski

Członek - Krzysztof Bożek

Członek - Bartłomiej Majda

 

Data wpisania do ewidencji: 21.03.2006 r.

Numer w ewidencji: 92

 
36. Klub Karate Tradycyjnego w Wieluniu

Gaszyn, ul. Kamykowa 7

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Zbigniew Sitarz

Wiceprezes - Janusz Breliński

Skarbnik- Jarosław Glinka

Członek - Izabela Kamińska

Członek - Ryszard Soroka

 
Data wpisania do ewidencji: 8.09.2006 r.

Numer w ewidencji: 93

 
37. Klub Sportowy w Kraszkowicach

Kraszkowice, ul. Sportowa 1

98-324 Wierzchlas

 
Skład Zarządu:

Prezes - Arkadiusz Mroczek

Wiceprezes - Kamil Fuks

Skarbnik - Wiktor Fuks

Członek - Paweł Przywara

Członek - Michał Szeląg

 
Data wpisania do ewidencji: 22.12.2006 r.

Numer w ewidencji: 95

 

38. Ludowy Zespół Sportowy Młynisko

 
Młynisko 43

98-350 Biała

 
Skład Zarządu:

Prezes - Dariusz Stanek

Sekretarz - Bartosz Maniak

Skarbnik - Elżbieta Mikuś

Członek - Tomasz Kaczmarek

Członek - Piotr Włodarczyk

Członek - Piotr Dwornicki

Członek - Kamil Maniak

 
Data wpisania do ewidencji: 29.03.2007 r.

Numer w ewidencji: 96

 
39. Ludowy Zespół Sportowy w Kadłubie

Kadłub

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Przewodniczący - Zbigniew Stasiak

Wiceprezes - Marek Kluska

Wiceprezes - Mirosław Sitek

Sekretarz - Marek Kowalczyk

Skarbnik - Wojciech Łuczak

 
Data wpisania do ewidencji: 8.09.2009 r.

Numer w ewidencji: 100

 

40. Klub Sportowy FENIKS KOMORNIKI

Komorniki 7

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Prezes - Damian Perek

Wiceprezes - Piotr Chwaliński

Sekretarz - Paweł Biskup

Skarbnik - Gabriel Perek

Członek - Maciej Trzepała

Członek - Sebastian Strugała

 

Data wpisania do ewidencji: 3.09.2010 r.

Numer w ewidencji: 102

 
41. Wieluńskie Towarzystwo Tenisowe "Wieluniak"

ul. Dąbrowskiego 6

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Jerzy Hudzik

Sekretarz - Krzysztof Urbanek

Skarbnik - Maciej Majda

 

Data wpisania do ewidencji: 17.03.2011 r.

Numer w ewidencji: 103

 

42. Klub Sportowo Rekreacyjny Pątnów

Pątnów 48

98-335 Pątnów

 
Od dnia zarejestrowania – 18.05.2011 r. - nie podano składu Zarządu, nie aktualizowano danych o Stowarzyszeniu.

 
Numer w ewidencji: 104

 
43. Stowarzyszenie Klubu Basket Mokrsko

Mokrsko 231

98-345 Mokrsko

 
Od dnia zarejestrowania – 9.09.2011 r. - nie podano składu Zarządu, nie aktualizowano danych o Stowarzyszeniu.

 

Numer w ewidencji: 106

 
44. Skomlińskie Towarzystwo Piłki Siatkowej

ul. Trojanowskiego 1

98-346 Skomlin

 
Skład Zarządu:

Prezes - Robert Sypniweicz

Wiceprezes - Wojciech Jeż

Wiceprezes - Dariusz Wiśniewski

Skarbnik - Ireneusz Fraszek

Sekretarz - Krzysztof Jeż

 

Data wpisania do ewidencji: 26.10.2011 r.

Numer w ewidencji: 107

 
45. Międzyszkolne Gminne Towarzystwo Sportowe "MOGRE" Mokrsko

Mokrsko 254

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Prezes - Arkadiusz Piśniak

Wiceprezes - Wioleta Banik - Strzała

Wiceprezes - Leszek Światły

Członek - Agata Rurzańska

Członek - Sylwester Pochroń

 
Data wpisania do ewidencji: 25.10.2012 r.

Numer w ewidencji: 108

 
46. Klub Zawsze Młodzi i Aktywni

Mokrsko 233

98-345 Mokrsko

 

Skład Zarządu:

Przewodnicząca - Renata Kubiak

Zastępca Przewodniczącego - Dorota Mamzer

Sekretarz - Agata Rzeźnik

 
Data wpisania do ewidencji: 27.03.2013 r.

Numer w ewidencji: 109

 
47. Ludowy Klub Sportowy Sieniec

Sieniec 81b

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Dominik Wożniak

Z-ca Prezesa - Patryk Przyborowski

Sekretarz - Ola Szymańska

Skarbnik - Kacper Kieler

 

Data wpisania do ewidencji: 6.05.2015 r.

Numer w ewidencji: 110

 
48. Klub Sportowy Oldboy Orlik Wierzchlas

ul. Szkolna 48

98-324 Wierzchlas

 

Skład Zarządu:

Prezes - Paweł Mielczarek

Zastępca Prezesa - Mirosław Skoczylas

Skarbnik - Iwona Kędzia

 

Data wpisania do ewidencji: 20.10.2015 r.

Numer w ewidencji: 111

 
49. Ludowy Klub Sportowy Krzeczów

Krzeczów, ul. Wczasowa 3

98-324 Wierzchlas

 
Skład Zarządu:

Prezes - Ryszard Dziadak

Wiceprezes - Kamil Dziadak

Skarbnik - Arkadiusz Skupiński

 

Data wpisania do ewidencji: 11.10.2017 r.

Numer w ewidencji: 114

 

  

50. Klub Sportowo-Strzelecko-Kolekcjonerski "SOKÓŁ" w Skomlinie

ul. Trojanowskiego 1

98-346 Skomlin

 

Skład Zarządu:

Prezes -Zbigniew Zaremba

Wiceprezes - Roman Franaszek

Sekretarz - Beata Zaremba

Skarbnik - Jerzy Pietrzak

Członek - Zuzanna Kapral


Data wpisania do ewidencji: 27.07.2020 r.

Numer w ewidencji: 116