Ewidencja Uczniowskich Klubów Sportowych

Ewidencja

uczniowskich klubów sportowych

 
1. Uczniowski Klub Sportowy "Czarni" przy Szkole Podstawowej w Czarnożyłach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnożyłach

Czarnożyły 17a

98-310 Czarnożyły

 
Skład Zarządu:

Przewodniczący - Arkadiusz Bogus

Zastępca przewodniczącego - Andrzej Łebek

Członek - Barbara Cieslak

Członek - Wanda Ciupa

Członek - Zbigniew Szmaciński

Członek - Elżbieta Maras

Członek - Mirosława Zawada

 
Data wpisania do ewidencji: 28.01.1999 r.

Numer w ewidencji: 1

 
2. Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Konopnicy

Szkoła Podstawowa w Konopnicy

ul. Szkolna 18

98-313 Konopnica

 
Skład Zarządu:

Prezes - Urszula Torczyńska

Sekretarz - Michał Janik

Członek - Lech Nykiel

Członek - Jadwiga Domańska

Członek - Marek Bożek

 

Data wpisania do ewidencji: 20.04.1995 r.

Numer w ewidencji: 2

 
3. Uczniowski Klub Sportowy "Załęczak"

Zespół Szkół Samorządowych Imienia Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym

Załęcze Małe 35

98-335 Pątnów

 
Skład Zarządu:

Prezes - Lidia Pecyna

Sekretarz - Sylwia Smolorz

Skarbnik - Krzysztof Gaik

Członek - Paulina Ignasiak

Członek - Joanna Mencfel

 
Data wpisania do ewidencji: 30.07.1995 r.

Numer w ewidencji: 3

 

4. Uczniowski Klub Sportowy "Concordia" przy Szkole Podstawowej w Mokrsku

Zespół Szkoły i Przedszkola w Mokrsku

Mokrsko 254

98-345 Mokrsko

 

Skład Zarządu:

Prezes - Władysław Piśniak

Członek - Andrzej Barcik

Sekretarz - Arkadiusz Pisniak

Członek - Leszek Światły

Członek - Paweł Pełnikowski

 

Data wpisania do ewidencji: 12.02.1996 r.

Numer w ewidencji: 4

 
5. Uczniowski Klub Sportowy w Rychłocicach

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rychłocicach

Rychłocice 108A

98-313 Konopnica

 
Skład Zarządu:

Prezes - Małgorzata Majda

Sekretarz - Lech Nykiel

Członek - Maria Wiluś

Członek - Marek Wierzbicki

Członek - Piotr Bernasiak

 

Data wpisania do ewidencji: 30.06.1997 r.

Numer w ewidencji: 9

 
6. Uczniowski Klub Sportowy "Jurajczyk" z siedzibą przy Zespole Szkół Samorządowych im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach

Dzietrzniki 105

98-335 Pątnów

 
Skład Zarządu:

Prezes - Marzena Kalemba

Zastępca Prezesa - Bożena Kiedos

Sekretarz - Urszula Kiedos

Członek - Katarzyna Środa

Członek - Anna Żarnowska

 
Data wpisania do ewidencji: 9.03.1998 r.

Numer w ewidencji: 12

 

7. Uczniowski Klub Sportowy "Saturn" przy Szkole Podstawowej w Skomlinie

Szkoła Podstawowa w Skomlinie

ul. Parkowa 6

98-346 Skomlin

 
Skład Zarządu:

Prezes - Roman Kozłowski

Sekretarz - Aleksandra Duda

Skarbnik - Jarosław Preś

Członek - Adam Spodymek

Członek - Przemysław Chrzanowski

 
Data wpisania do ewidencji: 10.03.1998 r.

Numer w ewidencji: 13

 
8. Uczniowski Klub Sportowy "Zdrój" przy Szkole Podstawowej w Toporowie

Szkoła Podstawowa w Toporowie

Toporów, ul. Szkolna 6

98-324 Wierzchlas

 
Skład Zarządu:

Prezes - Małgorzata Przebierała

Członek - Cecylia Sobczyk

Członek - Paweł Stasiak

Członek - Joanna Hałas

Członek - Justyna Jarząb

 

Data wpisania do ewidencji: 28.04.1998 r.

Numer w ewidencji: 14

 
9. Uczniowski Klub Sportowy "Piątka Wieluń"

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu

ul. Traugutta 38

98-300 Wieluń

 

Skład Zarządu:

Prezes - Waldemar Wolniaczyk

Sekretarz - Zbigniew Guzik

Skarbnik - Jolanta Wolniaczyk

Członek - Krzysztof Matyjasek

Członek - Marcin Wojtasik

 
Data wpisania do ewidencji: 17.11.1999 r.

Numer w ewidencji: 20

 

10. Uczniowski Klub Sportowy Ostrówek

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrówku

Ostrówek 95

98-311 Ostrówek

 
Skład Zarządu:

Prezes - Maciej Lewandowski

Sekretarz- Damian Fojtar

Członek - Agnieszka Muszyńska

 
Data wpisania do ewidencji: 24.02.2000 r.

Numer w ewidencji: 27

 

11. Uczniowski Klub Sportowy "Skaut" przy Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym w Załęczu Wielkim

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Nadwarciański Gród"

Załęcze Wielkie 89

98-335 Pątnów

 
Skład Zarządu:

Prezes - Jerzy Kowalski

Członek - Krystyna Mikita

Członek - Jolanta Pietras

Członek - Krzysztof Kacała

 

Data wpisania do ewidencji: 16.11.2010 r.

Numer w ewidencji: 29

 

12. Uczniowski Klub Sportowy "Iskra" przy Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Kadłubie

Szkoła Podstawowa SPSK w Kadłubie

Kadłub 91

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Krzysztof Matyjas

Członek - Szymon Urbaniak

Członek - Zofia Gryga

Członek - Jarosław Petrowicz

Członek - Karolina Nawrocka

 
Data wpisania do ewidencji: 27.09.2000 r.

Numer w ewidencji: 31

 
13. Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Szynkielowie

Szkoła Podstawowa w Szynkielowie

Szynkielów 53

98-313 Konopnica

 
Od dnia zarejestrowania –19.10.2000 r. - nie podano składu Zarządu, nie aktualizowano danych o Stowarzyszeniu.

 
Numer w ewidencji: 32

 

14. Uczniowski Klub Sportowy "Orlęta" przy MLKS Konopnica

ul. Rzeczna 14

98-313 Konopnica

 
Skład Zarządu:

Prezes - Jacek Glapa

Wiceprezes - Mariusz Tokarek

Skarbnik - Krzysztof Szutkowski

Sekretarz - Krzysztof Bożek

 
Data wpisania do ewidencji: 20.10.2000 r.

Numer w ewidencji: 33

 
15. Uczniowski Klub Sportowy "Onion" przy Gimnazjum Publicznym w Wierzchlesie

Publiczne Gimnazjum w Wierzchlesie

ul. Szkolna 48

98-324 Wierzchlas

 

Od dnia zarejestrowania – 31.01.2001 r. - nie podano składu Zarządu, nie aktualizowano danych o Stowarzyszeniu.

 
Numer w ewidencji: 38

 

16. Uczniowski Klub Sportowy "Jutrzenka" przy Katolickiej Szkole Podstawowej w Czernicach

Katolicka Szkoła Podstawowa w Czernicach

Czernice 118

98-320 Osjaków

 
Skład Zarządu:

Prezes - Jolanta Komar

Sekretarz - Anna Przybylska

Członek - Agnieszka Gibas

 

Data wpisania do ewidencji: 13.02.2001 r.

Numer w ewidencji: 40

 

17. Uczniowski Klub Sportowy "Zorza" przy Katolickiej Szkole Podstawowej SPSK w Drobnicach

Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Drobnicach

Drobnice 48

98-320 Osjaków

 
Skład Zarządu:

Prezes - Anna Przybylska

Sekretarz - Kazimiera Brożyna

Członek - Ireneusz Lamorski

 

Data wpisania do ewidencji: 13.02.2001 r.

Numer w ewidencji: 41

 

18. Uczniowski Klub Sportowy "Promyk" przy Publicznym Gimnazjum SPSK w Wieluniu

Publiczne Gimnazjum SPSK w Wieluniu

ul. Śląska 23

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Jarosław Samsel

Sekretarz - Wiesława Płuska

Członek - Bernadeta Białek

Członek - Karina Siwik

Członek - Anna Wolna

 
Data wpisania do ewidencji: 8.03.2001 r.

Numer w ewidencji: 42

 

19. Uczniowski Klub Sportowy "ARGO" przy Szkole Podstawowej w Kraszkowicach

Szkoła Podstawowa w Kraszkowicach

Kraszkowice, ul. Szkolna 5

98-324 Wierzchlas

 
Skład Zarządu:

Prezes - Dariusz Janik

Sekretarz - Agata Główka

Skarbnik - Bożena Małolepszy

Członek - Agnieszka Kucharczyk

Członek - Marzena Kurczyk

Członek - Agata Drosińska

Członek - Anna Marcinkowska

 
Data wpisania do ewidencji: 28.02.2002 r.

Numer w ewidencji: 48

 
20. Uczniowski Młodzieżowy Klub Sportowy "Ostrowia" w Ostrówku

Ostrówek 115

98-311 Ostrówek

 
Skład Zarządu:

Prezes - Zbigniew Andrzejak

Wiceprezes ds. Młodzieżowych i Organizacyjnych - Agnieszka Niciejewska

Sekretarz - Beata Drewicz

Skarbnik - Jakub Jagielski

 
Data wpisania do ewidencji: 25.07.2002 r.

Numer w ewidencji: 51

 
21. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Okalewie

 
Od dnia zarejestrowania –17.11.2003 r. - nie podano składu Zarządu, nie aktualizowano danych o Stowarzyszeniu.

 
Numer w ewidencji: 76

 
22. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "SIATKARZ" w Wieluniu

ul. Częstochowska 35

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Adam Dąbrowny

Sekretarz - Aleksander Kokot

Skarbnik - Arkadiusz Górny

 

Data wpisania do ewidencji: 28.02.2006 r.

Numer w ewidencji: 91

 
23. Uczniowski Klub Sportowy "Mechanik"

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

ul. Traugutta 12

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Iwona Janecka

Wiceprezes - Dariusz Fitas

Skarbnik - Tomasz Jaworski

Sekretarz - Rafał Domagała

Członek - Dariusz Kowalczyk

 
Data wpisania do ewidencji: 29.11.2006 r.

Numer w ewidencji: 94

 

24. Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Ożarów

Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie

Ożarów 142

98-345 Mokrsko

 
Skład Zarządu:

Prezes - Krzysztof Trzewik

Zastępca Prezesa - Artur Kramarczyk

Sekretarz - Damian Bogdała

Członek - Zbigniew Szaniec

 
Data wpisania do ewidencji: 14.11.2007 r.

Numer w ewidencji: 98

 
25. Uczniowski Klub Sportowy "OSA" Osjaków

ul. Wieluńska 26

98-300 Osjaków

 
Skład Zarządu:

Prezes - Borys Bartkowiak

Skarbnik - Magdalena Bartkowiak

Sekretarz - Paulina Hurylska

 
Data wpisania do ewidencji: 3.04.2014 r.

Numer w ewidencji: 102

 

26. Szkolny Klub Sportowy Aktywni ZS 1

Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu

ul. Wojska Polskiego 32

98-300 Wieluń

 
Skład Zarządu:

Prezes - Zygmunt Boryczka

Skarbnik - Katarzyna Kałuża

Sekretarz - Kamila Jenś

Członek - Maria Kruk

Członek - Małgorzata Jesionek

 
Data wpisania do ewidencji: 8.02.2016 r.

Numer w ewidencji: 112

 

27. Uczniowski Klub Sportowy "Sprinter"

Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie

Pątnów 105

98-335 Pątnów

 
Skład Zarządu:

Prezes - Gabriela Kalemba

Wiceprezes - Wioletta Raducka

Sekretarz- Sabina Bąk

Skarbnik - Elżbieta Pęcherz

Członek - Agnieszka Stasiak

 

Data wpisania do ewidencji: 15.03.2016 r.

Numer w ewidencji: 113