Powiatowy Przegląd Dziecięcych Grup Tanecznych

Dodano: 24 czerwca 2024

Powiatowy Przegląd Dziecięcych Grup Tanecznych

W dniu 23 czerwca 2024 roku w Osjakowie przy Gminnym Ośrodku Kultury w ramach Dni Osjakowa odbył się Powiatowy Przegląd Dziecięcych Grup Tanecznych.

Podczas Przeglądu zaprezentowały się dziecięce grupy taneczne z terenu powiatu wieluńskiego tj. Grupa Rytmika, Młodsza Grupa Taneczna z Czarnożył, Biedronki z Publicznego Przedszkola w Osjakowie, Misie z publicznego Przedszkola w Osjakowie, Młodsza Grupa Taneczna z Osjakowa, Młodsza Grupa Taneczna z Konopnicy, Starsza Grupa Taneczna z Ostrówka, Starsza Grupa Taneczna z Czarnożył i Starsza Grupa Taneczna z Osjakowa.
Dodatkowo taneczne występy przeplatane zostały występami utalentowanych młodych wokalistów. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowali: Wiktor Jaworski, Lena Paradowska, Karolina Niedbalska, Julia Buczek, Róża Kuster, Czarek Kruk, Maja Czarnojan, Kinga Błasiak, Weronika Mateusiak i Karolina Urbanik.
Podziękowania za występy na ręce prezentujących się grup tanecznych oraz wokalistów złożyli Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Pani Agnieszka Ryś, Starosta Powiatu Wieluńskiego Pan Maciej Bryś oraz Burmistrz Miasta i Gminy Osjaków Pani Renata Kostrzycka.