Podsumowanie działalności klubów sportowych zrzeszonych w PZ LZS w Wieluniu w 2023 roku

Dodano: 06 grudnia 2023

4 grudnia 2023 roku odbyło się oficjalne podsumowanie działalności klubów sportowych zrzeszonych w Powiatowym Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe w Wieluniu w 2023 roku.

Gości powitał Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Wieluniu Zenon Kołodziej. Następnie głos zabrał Starosta Wieluński Marek Kieler, po czym Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wieluniu Tomasz Smolnik przedstawił wyniki Konkursu Ludowych Zespołów Sportowych powiatu wieluńskiego „SPORTOWY ZNAK OMEGA” za rok 2023. Prezentują się one następująco:

I miejsce - Gminny Ludowy Klub Sportowy "Warta" w Osjakowie";

II miejsce - Klub Sportowy „VICTORIA” w Skomlinie;

III miejsce - Gminny Ludowy Klub Sportowy Biała;

IV miejsce - Uczniowski Klub Sportowy PIŁKARZ Sokolniki;

V miejsce - Ludowy Zespół Sportowy w Krzyworzece,

Wyróżnienia otrzymali: Ludowy Klub Sportowy w Masłowicach, Uczniowski Młodzieżowy Klub Sportowy "Ostrowia" w Ostrówku, Ludowy Klub Sportowy „PIAST” Ruda, Międzyszkolne Gminne Towarzystwo Sportowe "MOGRE" Mokrsko, Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy w Konopnicy.

Głos zabrał również Wiceprezes Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi Konrad Gwóźdź, który podziękował i wręczył medale okazji jubileuszu 70-lecia WZ LZS w Łodzi.