V sesja Rady Powiatu w Wieluniu

Dodano: 17 lipca 2024

V sesja Rady Powiatu w Wieluniu

W dniu 15 lipca 2024 r. w sali nr 101 przy Placu Kazimierza Wielkiego 2 w Wieluniu odbyła się V sesja Rady Powiatu w Wieluniu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie V sesji Rady Powiatu w Wieluniu.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Wieluniu zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Wieluńskiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Wieluński oraz warunków i zasad korzystana z tych przystanków.
5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Wieluniu w sprawie udzielenia dotacji dla Parafii Katolickiej pw. Św. Idziego w Chotowie na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków - dot. inwestycji pn. „Zabytkowy kościół pw. Św. Marcina Bpa w Chotowie: wykonanie badań i prac konserwatorskich obrazów”.
6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Wieluniu w sprawie zmian w budżecie powiatu.
7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Wieluniu w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wieluńskiego na lata 2024-2034.
8. Zamknięcie V sesji Rady Powiatu w Wieluniu.