Spotkanie integracyjne NGO z powiatu wieluńskiego

Dodano: 22 listopada 2022

Spotkanie integracyjne NGO z powiatu wieluńskiego Spotkanie integracyjne NGO z powiatu wieluńskiego

20 listopada br. w sali OSP w Drobnicach, będącej jednocześnie siedzibą Stowarzyszenia Przyjaciół Drobnic, odbyło się spotkanie integracyjne organizacji pozarządowych z terenu powiatu wieluńskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Wieluniu, przy współudziale Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu oraz wspomnianego wyżej Stowarzyszenia Przyjaciół Drobnic.

Spotkanie przedstawicieli powiatu wieluńskiego i organizacji pozarządowych

Podczas spotkania głos zabrali: Starosta Wieluński Marek Kieler, Wicestarosta Wieluński Krzysztof Dziuba oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Wieluniu Krzysztof Owczarek.

Ponadto przybyli przedstawiciele organizacji pozarządowych mieli możliwość przedstawienia swoich struktur organizacyjnych, zaprezentowania osiągnięć, podzielenia się wiedzą i podsumowania działalności.

Stroiki bożonarodzeniowe dla Jasia chorującego na SMA

Z inicjatywy członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu uczestnicy przygotowali stroiki bożonarodzeniowe, które zostaną przekazane podczas Wieluńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w zamian za darowiznę na leczenie Jasia Czarneckiego z Pajęczna, który choruje na SMA.