Powołanie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu

Dodano: 24 czerwca 2020

Uchwałą Nr 356/20 Zarząd Powiatu w Wieluniu z dnia 22 czerwca 2020 r. powołał skład Powiatowej Rady Działalnosci Pożytku Publicznego na kadencję w latach 2020-2023.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego liczy 11 przedstawicieli, w tym:

• 2 przedstawicieli Zarząd Powiatu w Wieluniu
  • 2 przedstawicieli Rady Powiatu w Wieluniu
  • 7 przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Poniżej skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kadencję 2020-2023:

1)      Dziuba Krzysztof – przedstawiciel Rady Powiatu w Wieluniu,

2)      Gmyrek Bogumiła – przedstawiciel Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Sieńcu,

3)      Grabowski Robert – przedstawiciel Zarządu Powiatu w Wieluniu,

4)      Kalemba Małgorzata – przedstawiciel Fundacji Wspierania Rozwoju Dzieci i Rodzin „Bursztynek”,

5)      Kamieniecka Dorota – przedstawiciel Stowarzyszenia Mediatorów Cywilnych,

6)      Malicińska Małgorzata – przedstawiciel Zarządu Powiatu w Wieluniu,

7)      Mielczarek Grzegorz – przedstawiciel Rady Powiatu w Wieluniu,

8)      Patyk Marek – przedstawiciel Fundacji Młodzi Propagują Sztukę,

9)      Skotnicka-Fiuk Joanna – przedstawiciel Stowarzyszenia „Łączy nas Wieluń”,

10)  Tomczyk Karol – przedstawiciel Fundacji „MADE IN WIELUŃ”,

11) Urbaniak-Kopczyńska Grażyna – przedstawiciel Stowarzyszenia osób z problemem choroby nowotworowej i ich rodzin „PO PROSTU ŻYJ”.

Dziękujemy wszystkim organizacjom pozarządowym, które zgłosiły swoich kandydatów do PRDPP.