Podsumowanie wojewódzkiego międzypowiatowego współzawodnictwa sportowego 2019/2020

Dodano: 12 października 2020

W dniu 29 września 2020 r. na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyło się podsumowanie wojewódzkiego międzypowiatowego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2019/2020.

Bardzo wysokie trzecie miejsce w rywalizacji zajął powiat wieluński. Najlepszy okazał się powiat zgierski. Nagrodę w imieniu powiatu odebrał Pan Zenon Kołodziej Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Wieluniu.

Trzecie miejsce w województwie jest wynikiem połączonych punktów w trzech kategoriach wiekowych: Igrzysk Dzieci (3 miejsce - 234 punktów), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (3 miejsce - 221 punktów) i Licealiady (4 miejsce - 275 punktów).

Warto zaznaczyć ze w poprzednim roku szkolnym powiat wieluński zajął 6 miejsce.

Gratulujemy dzieciom, młodzieży i nauczycielom z terenu powiatu wieluńskiego za osiągane wysokie wyniki sportowe, które przyczyniły się do zajęcia 3 miejsca przez powiat na tle całego województwa.