Otwarty konkurs ofert z zakresu promocji i rozwoju Powiatu Wieluńskiego

Dodano: 14 marca 2022

W dniu 11 marca 2022 r. Zarząd Powiatu w Wieluniu ogłosił otwarty konkurs na realizację zadania publicznego dotyczącego rozwoju i promocji Powiatu Wieluńskiego oraz aktywizacji lokalnych społeczności w zakresie edukacji, kultury, sportu i turystyki w 2022 roku. Realizacja zadania publicznego obejmuje: działania wspierające kulturę, sztukę, edukację, sport i turystykę w Powiecie Wieluńskim poprzez organizowanie festiwali, konkursów, warsztatów, szkoleń, konferencji, plenerów oraz realizację innych inicjatyw i wydarzeń oddziałujących na rozwój i promocję powiatu wieluńskiego.
Poniżej zamieszczamy ogłoszenie oraz wzory formularzy związanych z konkursem. Na oferty czekamy do dn. 5 kwietnia 2022 r. do godz. 15:00.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!