Podziękowania na XLII sesji Rady Powiatu w Wieluniu

Dodano: 21 września 2021

Podziękowania na XLII sesji Rady Powiatu w Wieluniu

W dniu 17 września 2021 roku odbyła się XLII sesja Rady Powiatu w Wieluniu. Przed rozpoczęciem obrad Starosta Wieluński Marek Kieler, Wicestarosta Wieluński Krzysztof Dziuba, Przewodniczący Rady Powiatu w Wieluniu Krzysztof Owczarek wraz z radnymi Rady Powiatu w Wieluniu uroczyście pożegnali odchodzącego na emeryturę Sekretarza Powiatu Andrzeja Chowisa. Podziękowania za długoletnią pracę w samorządzie powiatowym otrzymał również odchodzący z funkcji Skarbnik Powiatu Sławomir Kaftan.

W tym dniu na sesji uchwałą Rady Powiatu w Wieluniu powołany został nowy Skarbnik. Starosta Wieluński zgodnie ze swoimi kompetencjami zaproponował na to stanowisko Przemysława Krężela, którego kandydatura została zaakceptowana przez Radę Powiatu w Wieluniu. Pan Przemysława Krężel przez ostatnie 18 lat pełnił funkcję Skarbnika w gminie Kiełczygłów w powiecie pajęczańskim.