Ogłoszenie o zmianie organizacji pracy Starostwa Powiatowego

Dodano: 26 czerwca 2020

Ogłoszenie o zmianie organizacji pracy Starostwa Powiatowego

Od dnia 1 lipca 2020 r. zmienia się organizacja pracy Starostwa Powiatowego w Wieluniu. Zostają zniesione ograniczenia w dostępie do Urzędu, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, w pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

Proszę pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa. W trosce o bezpieczeństwo proszę o zachowywanie odstępu i używanie płynów do dezynfekcji rąk dostępnych na korytarzu.

W dalszym ciągu zachęcam do korzystania z elektronicznych narzędzi załatwiania spraw w Urzędzie poprzez:

·         ePUAP (/1017/skrytka),

·         Elektroniczną Skrzynkę Podawczą (pzwielun.peup.pl),

·         adres e-mail: (starostwo@powiat.wielun.pl),

·         kontakt telefoniczny (43 843 79 14).

Wykaz numerów do poszczególnych wydziałów dostępny TUTAJ.

pobierz Ogłoszenie

UWAGA!!!

ZMIANA RACHUNKÓW BANKOWYCH STAROSTWA POWIATOWEGO W WIELUNIU

Od 1 lipca 2020 roku nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych Starostwa Powiatowego w Wieluniu!

Obsługa bankowa, prowadzona jest przez Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Oddział Wieluń, Plac Legionów 2, 98-300 Wieluń.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ.